Dla wędkarzy

Z WĘDKĄ NA MAZURACH

Zapraszamy grupy wędkarzy do organizowania pobytów wędkarskich połączonych z zawodami.

Usytuowanie Ośrodka w lesie, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, nad brzegiem Jeziora Lidzbarskiego o powierzchni 122ha i maksymalnej głębokości 27,7m stwarza dobre warunki do tego typu pobytów.

Ryby na Mazurach

Na Jeziorze Lidzbarskim można złowić: leszcze, płocie, okonie, liny i szczupaki.

Sprzęt wodny Mazury

W ramach pobytu do dyspozycji gości jest sprzęt wodny w postaci łodzi wędkarskich wraz z ciężarkami. Posiadamy 22 łodzie do wędkowania. Poza tym do dyspozycji jest molo, które stanowi dodatkową atrakcję dla wędkarzy.

Zakwaterowanie na Mazurach

Domki campingowe 3-osobowe wyposażone w toaletę z prysznicem i wc. W każdym domku znajduje się lodówka turystyczna oraz telewizor.
Pokoje w pawilonie 2-osobowe wyposażone w toaletę z prysznicem i wc, w każdym pokoju jest lodówka turystyczna oraz telewizor. Jedenaście spośród 14 pokoi posiada tarasy z widokiem na jezioro.

Wyżywienie

W ramach wyżywienia oferujemy 3 posiłki dziennie (śniadanie w formie szwedzkiego stołu, obiad dwudaniowy i kolacja w formie szwedzkiego stołu)

Atrakcje

W ramach pobytu proponujemy ognisko z pieczeniem kiełbasek. Zapewniamy plac z ustawionym ogniskiem, kijki do pieczenia, porcję kiełbaski dla każdego uczestnika, pieczywo, ketchup, musztardę, jednorazowe sztućce, tacki.

Atrakcje dodatkowe

Za dodatkową opłatą organizujemy:

Koszt pobytu: Domki Campingowe i pokoje w Pawilonie -100 zł od osoby za dobę
Domki Plus (po remoncie) – 115 zł od osoby za dobę
Villa Babie Lato – 130 zł od osoby za dobę

Zobacz galerię