Zielona szkoła

Zielona Szkoła na Mazurach 2022

Popularną w ostatnich latach formą edukacji są zielone szkoły. Łączą wypoczynek z nauką podczas kilkudniowego pobytu poza miejscem zamieszkania uczniów. Program edukacyjny realizowany jest na terenie Ośrodka Wczasowego Danusia, a także w okolicznych instytucjach publicznych, muzeach i na łonie natury. To również okazja do ciekawych zajęć wychowania fizycznego. Piesze wędrówki po lesie, wyprawy kajakiem po Jeziorze Lidzbarskim to fascynująca odmiana od zajęć na sali gimnastycznej.

Zielona szkoła zorganizowana w Ośrodku Wypoczynkowym Danusia na Mazurach to fantastyczna propozycja dla szkół i wychowawców zarówno dzieci w wieku wczesnoszkolnym, jak i starszej młodzieży. Okoliczności przyrody oraz wyjątkowa, unikalna w skali krajowej fauna i flora Mazur zapewniają doskonałe warunki do przekazywania wiedzy u źródeł. W okolicy znajduje się także wiele interesujących obiektów, które można zwiedzać, odkrywając niezwykłą historię regionu.

Ponadto dbamy o zagwarantowanie ciekawych atrakcji uczestnikom zielonych szkół. Możemy zaoferować interesujące sposoby na spędzenie wolnego czasu i zagwarantowanie rozrywki uczniom.

Proponujemy zakwaterowanie w domkach campingowych 3,4-osobowych z toaletą, prysznicem i telewizorem.

Koszt pobytu: Domki Campingowe plus i pokoje w Pawilonie -150 zł od osoby za dobę

Cena obejmuje:

Grupy przyjeżdżają na własny koszt, z własnym ubezpieczeniem oraz kadrą wychowawczą (oferta obejmuje nieodpłatny pobyt 1 wychowawcy na każde 15 osób).

REZERWACJE

Przyjmowane są na podstawie pisma zgłoszeniowego zawierającego dokładny termin przyjazdu i wyjazdu grupy (z uwzględnieniem posiłku rozpoczynającego i kończącego pobyt), ilość osób oraz imię, nazwisko i numer telefonu nauczyciela odpowiedzialnego za pobyt.