Letniskowe domki kempingowe na Mazurach

Niezwykłą atmosferę Mazur można odczuć wynajmując domki letniskowe nad jeziorem. Otoczone leśnymi ostępami i położone w niewielkiej odległości od Jeziora Lidzbarskiego pozwalają delektować się spokojem, ciszą oraz naturą. Dają poczucie niezależności oraz zapewniają intymność. Zaopatrzone są we wszystkie niezbędne udogodnienia, które pozwalają czuć się komfortowo podczas pobytu wakacyjnego.

Ośrodek Wypoczynkowy Danusia posiada domki do wynajęcia na Mazurach: kempingowe oraz typu Mikołajki. Wersje typu Mikołajki gwarantują komfortowe noclegi rodzinom 4 osobowym. Doskonale sprawdzają się dla rodzin z dziećmi, jak też grupy znajomych. Mogą również stać się leśnym azylem dla każdego, poszukującego intymności podczas wypoczynku na Mazurach.

Wyposażenie każdego domku kempingowego plus gwarantuje niezbędne udogodnienia w postaci dwóch łóżek i rozkładanej kanapy. Przewidziana jest także możliwość dostawienia łóżeczka dla dzieci. Wszystkie domki kempingowe posiadają również łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Na wyposażeniu znajduje się szafa ubraniowa, stół z krzesłami, lodówka. Istnieje możliwość wypożyczenia czajnika w recepcji – kaucja 100zł.

Letniskowe obiekty pozwalają odpocząć w pełni i korzystać z uroków lokalizacji Ośrodka. Goście posiadają cały obiekt wyłącznie do własnej dyspozycji. Przed każdym domkiem kempingowym znajduje się miejsce do relaksu, chwili odpoczynku, dające okazję do rozmowy z innymi wczasowiczami, a także do grillowania. Część obiektów posiada podjazd, ułatwiający poruszanie się rodzicom z wózkami dziecięcymi.

Domki campingowe Plus (od nr 1 do 37, GI, GII, 42, 43)

Po całkowitym remoncie. Składają się z jednego przestronnego pokoju. W obiekcie znajduje się wersalka, dwa pojedyncze łóżka, szafa ubraniowa, stolik z krzesłami, lodówka oraz telewizor LCD. Na wyposażeniu jest także toaleta z prysznicem.
Przed domkiem do dyspozycji jest ławka i altanka. Istnieje możliwość grillowania.

Domki campingowe typ Mikołajki

Ośrodek wczasowy Danusia posiada 4 czteroosobowe domki kempingowe nad jeziorem typ Mikołajki – każdy z nich wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny, lodówkę. Domek składa się z dwóch niezależnych pokoi oraz tarasu z widokiem na jezioro. W środku znajdują się cztery wersalki, szafa ubraniowa, stolik z krzesłami, oraz telewizor LCD.

Zobacz galerię