Wesela

I ŚLUBUJĘ CI MIŁOŚĆ, WIERNOŚĆ I UCZCIWOŚĆ MAŁŻEŃSKĄ

Marzysz, aby Twoje wesele było wyjątkowe i na długo zapadło w pamięci Twoim gościom? Zapraszamy do nowopowstałej Restauracji Babie Lato usytuowanej w Ośrodku Wczasowym „Danusia” w Lidzbarku.

Restauracja Babie Lato to połączenie tradycyjnej polskiej kuchni z elegancką, klimatyzowaną salą, pozwalającą na organizację przyjęć z tańcami do 250 osób. Z sali roztacza się przepiękny widok na jezioro i molo wraz z przystanią wodną (oświetloną po zmroku).

Nasza obsługa zadba o każdy szczegół Waszego przyjęcia. Sprawimy, aby ten wyjątkowy dzień był cudownym wstępem do waszego wspólnego życia. Proponujemy tradycyjne polskie wesele obsługiwane przez dziewczęta w mazurskich strojach.

Dla pary młodej:

Dzięki pięknemu otoczeniu sali wśród drzew, śpiewu ptaków i cudownych wschodów i zachodów słońca wasze wesele będzie najwspanialszym przeżyciem.

Ponadto oferujemy:

Do dyspozycji gości podczas przyjęcia jest zaplecze rekreacyjne Ośrodka Wczasowego „Danusia”: wypożyczalnia sprzętu wodnego, place zabaw dla dzieci, plenerowe stoły do gry w tenisa, plenerowe piłkarzyki, ogródek letni.

Dla gości spoza Lidzbarka proponujemy noclegi w pokojach w Villi Babie Lato oraz w domkach campingowych.

Zapraszamy do zobaczenia naszej sali na żywo (po wcześniejszym umówieniu się), z miłą chęcią oprowadzimy Państwa oraz pokażemy salę wraz z zapleczem rekreacyjnym.

Więcej informacji na temat organizacji przyjęć: kontakt@osrodekdanusia.pl oraz pod numerem telefonu: 668 921 671.

Zobacz galerię