Szkolenia

SALA KONFERENCYJNA NA MAZURACH

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertą dostosowaną do Twoich potrzeb. 

Zapraszamy do organizowania szkoleń w Ośrodku Wczasowym „Danusia” w Lidzbarku. Obiekt położony jest na malowniczych Mazurach, zaledwie o 170 km od Warszawy i 2 km od Lidzbarka, przez który przebiegają drogi krajowe. Ośrodek znajduje się w oddaleniu około 2 km od Dworca Głównego w Lidzbarku. Jednak największym atutem położenia obiektu jest kilka kroków dzielących Ośrodek od piaszczystej plaży i czystych wód Jeziora Lidzbarskiego.

Taka lokalizacja zapewnia doskonałe warunki do organizacji szkolenia w dni powszednie. Dogodny dojazd pozwala bez problemu dostać się do obiektu uczestnikom z różnych stron kraju, jak i zza granicy. Gwarantujemy atrakcyjne warunki zakwaterowania w komfortowo wyposażonych pokojach, także z widokiem na jezioro.

Na szkolenia i konferencje oddajemy naszym Gościom
niezbędny sprzęt multimedialny, w tym:

Proponujemy obsługę cateringową w przerwach kawowych konferencji, spotkań biznesowych, sympozjów, itp. Zabiegamy, aby szkolenia na Mazurach w naszym Ośrodku umożliwiały Gościom odpocząć. Jesteśmy w stanie pomóc organizatorom przygotować ciekawe atrakcje w postaci imprez integracyjnych, mazurskich biesiad ze swojskim jadłem, grillowania, ogniska z pieczeniem kiełbasek, pikników.

Przyjemne otoczenie, profesjonalna obsługa, bogate zaplecze konferencyjne oraz wysoki standard obiektu sprawią, że szkolenie na Mazurach na długo zapadnie w pamięć uczestnikom.

Pakiet 1

Pakiet 2

Pakiet 3

 

Zobacz galerię