Dla wędkarzy

Z WĘDKĄ NA MAZURACH

Zapraszamy grupy wędkarzy do organizowania pobytów wędkarskich połączonych z zawodami.

Usytuowanie Ośrodka w lesie, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, nad brzegiem Jeziora Lidzbarskiego o powierzchni 122ha i maksymalnej głębokości 27,7m stwarza dobre warunki do tego typu pobytów.

Ryby na Mazurach

Na Jeziorze Lidzbarskim można złowić: leszcze, płocie, okonie, liny i szczupaki.

Sprzęt wodny Mazury

W ramach pobytu do dyspozycji gości jest sprzęt wodny w postaci łodzi wędkarskich wraz z ciężarkami. Posiadamy 30 nowych łodzi do wędkowania. Poza tym do dyspozycji jest molo, które stanowi dodatkową atrakcję dla wędkarzy. Niedaleko ośrodka (100 m) znajduje się drugie zadaszone molo.

Zakwaterowanie na Mazurach

Domki campingowe 3-osobowe wyposażone w toaletę z prysznicem i wc. W każdym domku znajduje się lodówka turystyczna oraz telewizor LCD.
Pokoje w pawilonie 2-osobowe wyposażone w toaletę z prysznicem i wc, w każdym pokoju jest lodówka turystyczna oraz telewizor LCD. Jedenaście spośród 14 pokoi posiada tarasy z widokiem na jezioro.

Wyżywienie

W ramach wyżywienia oferujemy 3 posiłki dziennie (śniadanie w formie szwedzkiego stołu, obiad dwudaniowy i kolacja w formie szwedzkiego stołu)

Atrakcje

W ramach pobytu proponujemy ognisko z pieczeniem kiełbasek. Zapewniamy plac z ustawionym ogniskiem, kijki do pieczenia, porcję kiełbaski dla każdego uczestnika, pieczywo, ketchup, musztardę, jednorazowe sztućce, tacki.

Atrakcje dodatkowe

Za dodatkową opłatą organizujemy:

Koszt pobytu:

Domki Campingowe Plus – 180 zł od osoby za dobę
Pokoje w Pawilonie – 180 zł od osoby za dobę
Villa Babie Lato – 200 zł od osoby za dobę

Zobacz galerię