Ośrodek Wczasowy Danusia

WITAMY W OŚRODKU WYPOCZYNKOWYM NA MAZURACH

Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny na wczasy?
Ośrodek Wypoczynkowy Danusia na Mazurach!

Wakacje w tym miejscu to czas spędzony blisko natury, to chwile z dala od miejskiego zgiełku. Kompleks usytuowany jest na Mazurach, w lesie, nad brzegiem Jeziora Lidzbarskiego – objętego strefą ciszy, obfitującego w wiele gatunków ryb.

Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie ciszę, spokój oraz wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku i hałasu przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę wypoczynku. Dla naszych gości proponujemy wczasy rodzinne, weekendy, długi weekend majowy, weekend Boże Ciało, imprezy integracyjne, pobyty dla grup, przyjęcia, wesela Mazury.

Komfortowo wyposażone pokoje w Villi Babie Lato, domki campingowe, domki typu Mikołajki oraz pokoje w pawilonie z widokiem na jezioro pozwalają w pełni cieszyć się urokami mazurskiej natury. Ośrodek wczasowy pozwala zapomnieć o codziennych trudach i obowiązkach. Kompleksowo wyposażony organizuje wczasy z pełnym wyżywieniem w postaci śniadań, obiadów oraz kolacji. W przerwach między posiłkami zachęcamy do odwiedzin naszej wyjątkowej kawiarni.

Goszcząc w naszym ośrodku wypoczynkowym na Mazurach nie sposób zaznać nudy. Na miłośników aktywnego wypoczynku czeka sprzęt wodny (łodzie, rowery wodne, kajaki), rowery turystyczne, kijki nordic walking. Dla najmłodszych naszych Gości przygotowaliśmy plac zabaw, klub malucha, wypożyczalnię jeździków. W pobliżu znajdują się także atrakcyjne miejsca, które można odwiedzić, jak Lidzbark, czy Działdowo.

Zapraszamy do naszego ośrodka wypoczynkowego pary, rodziny z dziećmi, grupy znajomych oraz samotnie podróżujących.

Zobacz galerię