Ośrodek Wczasowy Danusia

WITAMY W OŚRODKU WYPOCZYNKOWYM NA MAZURACH

Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny na wczasy?
Ośrodek Wypoczynkowy Danusia na Mazurach!

Wakacje w tym miejscu to czas spędzony blisko natury, to chwile z dala od miejskiego zgiełku. Kompleks usytuowany jest na Mazurach, w lesie, nad brzegiem Jeziora Lidzbarskiego – objętego strefą ciszy, obfitującego w wiele gatunków ryb.

Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie ciszę, spokój oraz wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku i hałasu przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę wypoczynku. Dla naszych gości proponujemy wczasy rodzinne, weekendy, długi weekend majowy, imprezy integracyjne, pobyty dla grup, przyjęcia, wesela Mazury.

Komfortowo wyposażone pokoje w Villi Babie Lato, domki campingowe, domki typu Mikołajki oraz pokoje w pawilonie z widokiem na jezioro pozwalają w pełni cieszyć się urokami mazurskiej natury. Ośrodek wczasowy pozwala zapomnieć o codziennych trudach i obowiązkach. Kompleksowo wyposażony organizuje wczasy z pełnym wyżywieniem w postaci śniadań, obiadów oraz kolacji. W przerwach między posiłkami zachęcamy do odwiedzin naszej wyjątkowej kawiarni.

Goszcząc w naszym ośrodku wypoczynkowym na Mazurach nie sposób zaznać nudy. Na miłośników aktywnego wypoczynku czeka sprzęt wodny (łodzie, rowery wodne, kajaki), rowery turystyczne, kijki nordic walking. Dla najmłodszych naszych Gości przygotowaliśmy 3 place zabaw, klub malucha, wypożyczalnię jeździków. W pobliżu znajdują się także atrakcyjne miejsca, które można odwiedzić, jak Lidzbark, czy Działdowo.

Zapraszamy do naszego ośrodka wypoczynkowego pary, rodziny z dziećmi, grupy znajomych oraz samotnie podróżujących.

Zobacz galerię