Oferta wczasy 2024

Malownicze otoczenie przyrody, świeże powietrze wypełniające płuca, czyste wody Jeziora Lidzbarskiego –to idealne warunki na wypoczynek na Mazurach. Ośrodek Wczasowy Danusia w Lidzbarku przystosowany jest do świadczenia usług turystycznych w bardzo wysokim standardzie. Goście mogą wybrać jeden z piętnastu komfortowo urządzonych pokoi w Villi Babie Lato, przytulne domki campingowe, a także pokoje w obiekcie z pięknym widokiem na jezioro.

Zapraszamy na wczasy na Mazurach pary, rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół, a także osoby poszukujące chwili odprężenia w samotności. Kompleks umożliwia wynajem noclegu dostosowanego do indywidualnych preferencji w różnych cenach wynajmu. Wszystkie pokoje i domki posiadają komfortowe wyposażenie, pozwalające na prawdziwy wypoczynek. Zadbaliśmy bowiem, aby naszym Gościom niczego nie zabrakło podczas pobytu.

Wczasy na Mazurach w Ośrodku Wypoczynkowym Danusia to doskonała oferta dla spragnionych relaksu, ciszy i spokoju, ale nie nudy! Okolica wprost zachęca do aktywności. Szlaki piesze i rowerowe pozwalają odkrywać okoliczną przyrodę, natomiast plaża i przystań przy Ośrodku dają możliwość kąpieli słonecznych oraz wypraw kajakami, łodziami i rowerami wodnymi po akwenie. Chętni skorzystają z aktywnego wypoczynku na Mazurach!

Nasza oferta obejmuje pobyty tygodniowe ( od piątku do piątku) w sezonie letnim (od czerwca do końca sierpnia). W ramach oferty wczasowej zapewniamy Gościom noclegi z pełnym wyżywieniem. W niskim, średnim i wysokim sezonie na śniadanie i kolacje proponujemy formę szwedzkiego stołu oraz dwudaniowy obiad.

Podczas tygodniowych wczasów w ośrodku dla naszych gości będą organizowane:

Aby umilić czas najmłodszym naszym gościom w naszym ośrodku czeka mnóstwo atrakcji:

Pozostałe atrakcje dostępne w ośrodku podczas wypoczynku:

Atrakcje w pobliżu Ośrodka Wczasowego Danusia:

Atrakcje w okolicy:

Szczegóły dotyczące poszczególnych atrakcji dostępne są w recepcji.