Pokoje nad jeziorem

Zachwycające pięknem natury, kuszące świeżym powietrzem i przyciągające magiczną atmosferą, Mazury goszczą co roku wielu turystów, spragnionych relaksu i odpoczynku od wielkich miast. W Ośrodku Wypoczynkowym Danusia dostępne są pokoje nad jeziorem – z wyjątkowym widokiem na akwen. Widok towarzyszący dniem i nocą koi zmysły i zachęca do odprężenia i delektowania się otoczeniem.

W pawilonie znajdują się pokoje 2- i 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz lodówkami i telewizor LCD. Urządzone są w przytulny sposób. Ciepła i jasna kolorystyka oraz dodatek drewna sprawiają, że Goście czują się tu swobodnie. Zadbaliśmy o komfort wyposażając pokoje nad jeziorem w niezbędne elementy wyposażenia, gwarantujące wygodę wczasowiczom. Jedenaście pokoi posiada tarasy widokowe, umożliwiające rozkoszowanie się urodą Mazur, czy to przy porannej kawie, czy przy lampce wina wieczorem. Pozwalają także na swobodne i bezpieczne grillowanie.
Pawilon, w którym znajdują się pokoje z widokiem na jezioro, oddalony jest o zaledwie kilka kroków od mola i przystani wodnej, która oświetlona jest o zmroku i zachęca do wspólnie spędzanych romantycznych wieczorów. Wnętrza zapewniają natomiast poczucie wygody oraz intymności. Jednocześnie Goście mają okazję do poznawania innych wczasowiczów.

Zobacz galerię